biografia

Efekt Działania to hiphopowy skład z warszawskich Bielan, dokładnie z osiedla Wawrzyszew. Powstał w 2002 r., kiedy to zeszły się drogi trzech członków zespołu: Siódmy (znany z pojedynków freestajlowych np. WBW), Mon (reprezentujący uliczny i mocny przekaz) oraz Kwapisz a.k.a. Capish (superproducent tworzący oryginalne bity). Na koncertach zespół wspomagany jest przez Dj'a DFC (znanego dj'a z RBK tour czy nagrań Waco, JWP...)

Zespół nagrał dwie płyty. Na początku 2003 r. powstała pierwsza z nich, nagrana w domowym studio i wydana na własną rękę płyta o roboczym tytule "ED". Płyta została gorąco przyjęta przez warszawską publikę. Zawierała 17 utworów, które wyróżniały się świeżością i nowatorstwem spośród innych andergrandowych produkcji. Druga płyta, powstała w profesjonalnym studio zespołu Echo. Zawierała 11 numerów w nagraniu których wzięli udział Młodziak (Mensentis), Echo, Dj Grubaz oraz Dj DFC, który zrobił większość skreczy na płycie. Zespół zagrał wiele koncertów w całej Polsce grając z innymi podziemnymi składami lub supportujac znane zespoły. W 2004 r. na Warszawskim Festiwalu "Przegląd niezależnej sceny Warszawskiej" zajął pierwsze miejsce oraz otrzymał nagrodę publiczności.

Prace nad nowym albumem trwają przy współpracy ze Sławkiem Piecem (realizatorem dźwięku, który współpracował m.in. z Jackiem Kaczmarskim) oraz w studio RAP-IN...KONTAKTY:

mail: efektdzialania@wp.pl

www.myspace.com/capishdj

www.myspace.com/siodmy

Beatowsky na MySpace

Kwapisz komórka: 694 675 801

Kwapisz GG: 1441059

Siódmy komórka 515 949 802

Juhas aka MON komórka 503 509 896